Tõele näkku vaadates: ikkagi pole kedagi valida

“Kuigi eelolevatel valimistel on otsustanud kandideerida mitmed ebatavalised kandidaadid, siis tõele näkku vaadates tundub mulle, et tegelikult pole meil ikkagi mitte kedagi valida,” leiab Telegram.ee juht Hando Tõnumaa.

See video ei ole rünnak mitte kellegi vastu, vaid ma üritan selgitada oma kõhutunnet, mis ütleb mulle, et päeva lõpuks pole praktiliselt mitte mingit vahet, kas valimised võidab EKRE või näiteks Reformierakond, sest mõlemad parteid esindavad väga sarnast maailmavaadet, kui me olukorda tõsisemalt analüüsima hakkame. 

Kui sa arvad, et mina eksin oma arvamuses, siis palun anna sellest teada koos selgitusega kommentaariumis.  0 seconds of 34 minutes, 20 secondsVolume 90%

Üldiselt on olukord selline, et enamus Eesti parteisid on täiesti näotud ning neil puudub filosoofia ja visioon. Seda tõestavad ka viimased gallupid, mille kohaselt on enamiku parteide toetus ca 5% juures, erandid on EKRE (ca 30%) ja Reformierakond (ca 20%). Ja lisaks on selgelt näha, et päris suur grupp (ca 20–30%) inimesi ei lähe üldse valima – hetkeseisuga olen ka mina nende seas. 

See tähendab, et need väikesed 5%-lise toetusega erakonnad võiksid sama hästi ühineda, sest neil pole eriti poolehoidjaid tänases seisus. 

Seega keskendume EKRE-le ja Reformierakonnale

Enamiku hinnangul edendab Reformierakond n-ö liberaalset Euroopa poliitikat ehk mis iganes EL ütleb, Reform seda kohe ka teeb. 

EKRE on aga n-ö opositsiooni rollis, edendades n-ö konservatiivset poliitikat. 

Võtame luubi alla kaks kuuma teemat, mis meie kõikide elusid puudutab ning vaatame, millise nurga alt neid teemasid lahendavad Reformierakond vs EKRE. 

 1. Koroonapettus ja kõik sellega kaasnevad arengud

Kogu see koroona-värk ja tervisediktatuur on varsti kestnud kolm aastat – kuigi EKRE oli valitsuses, kui koroonapettus lahti rulliti, siis mingi hetk hakkas EKRE oma kurssi muutma koroona osas ning Martin Helme kõneles isegi Varro Vooglaiu ja Objektiivi korraldatud „Suurel meeleavaldusel“ möödunud sügisel Vabaduse väljakul. Tasub mainimist, et ka teistes riikides hakkasid umbes aastase hilinemisega just konservatiivid koroonapettuse (või vähemasti koroonameetmete) osas sõna võtma. 

Reformierakond aga pole siiamaani koroona osas isegi oma arvamust või poliitikat muutnud ning vähemasti jääb mulje, et kui EL või WHO peaks teatama järgmisest „pandeemiast“, siis Reform ja Co läheksid kohe liimile ning hakkaksid seda diktatuuri oma rahva peal taaskord rakendama.  

Seega, esmapilgul võib tunduda, et EKRE ja Reformierakond edendavad erinevat koroonapoliitikat.  

Asi läheb aga põnevamaks, kui hakkame seda teemat sügavamalt analüüsima. 

Novembri lõpus ehk mõned nädalad tagasi toimus Balil Indoneesias G20 kohtumine koos WEF-iga (Maailma Majandusfoorum), kus allkirjastati rahvusvahelise vaktsiinipassi deklaratsioon.  

Väidetavalt võetakse standarditud rahvusvaheliste vaktsiinipasside reegel kasutusele järgmisel Genfis toimuval Maailma Terviseassambleel pärast rahvusvaheliste tervishoiueeskirjade läbivaatamist. 

See tähendab, et järgmise pandeemia väljakuulutamisel saavad vabalt liikuda ja rahvusvaheliselt reisida ainult need, kellel on see digitaalne tervisetõend. Ja loomulikult on kehtiv vaktsiinipass ainult neil, kes on läbinud vastavad testid ja/või on vaktsineeritud. 

Lisaks rahvusvahelise digitaalse vaktsiinipassi vastuvõtmisele hõlmavad G20 soovitused ka suuniste loomist ülemaailmselt koordineeritud reageerimiseks kriisidele, mida täiendatakse tehnoloogiapõhise “alati töötava” ülemaailmse tervishoiu infrastruktuuriga. Lisaks soovitab G20 COVID-19 vaktsiini vastastikust tunnustamist, mille on ette valmistanud G20 liikmed. 

See tähendab, et kõik suured tegijad on sellele alla kirjutanud: USA, EL, Austraalia, Venemaa, enamik riike Aasiast, enamik Lõuna-Ameerikast. 

Ja nad kirjutasid sellele alla, kuigi tänaseks on ka peavoolumeedia ja vaktsiinitootjad ise tunnistanud, et vaktsiin ei kaitse „nakatumise eest“. Ainuüksi see tõestab, et COVID-vaktsiini passidel pole mingit pistmist rahvatervise ega ohutusega. 

Rahvusvaheline vaktsiinipass on värav täielikule totalitaarsele kontrollile, sest sellega seotakse kokku kogu inimest ümbritsev kontrollvõrk ja just seetõttu on maailmavalitsejatel hädasti kõigile seda passi vaja.  

Kuid kuidas saab G20 mööda ilmselgest tõsiasjast, et COVID-passid on nende määratud eesmärgi jaoks kasutud? Nad ignoreerivad seda ja rõhutavad selle asemel, et kõik vajavad ka digitaalset identiteeti ja see digitaalne COVID-sertifikaat teeb mõlemat. 

Maailma Majandusfoorumi (WEF) andmetel on vaktsiinipassid oma olemuselt digitaalse identiteedi vorm. Digitaalne identiteet hõlmab kõike, mis muudab teid digitaalvaldkonnas ainulaadseks, ja see on süsteem, mis suudab koondada kõik teie kõige isiklikumad intiimsed andmed, sealhulgas külastatavad veebisaidid, teie veebiostud, tervisekaardid, finantskontod ja isikud, kellega olete sotsiaalmeedias sõbrad… 

Digitaalse identiteedi skeemid võivad anda valitsustele ja ettevõtetele õiguse ergutada, sundida või muul viisil manipuleerida inimeste käitumist sotsiaalse krediidisüsteemi alusel.  

Vaktsiinipassid on värav täielikuks kontrolliühiskonnaks, sarnaselt sellega, mida me praegu näeme aset leidmas Hiinas ja Põhja-Koreas. 

Teie vaktsiinipass on seega teie digitaalne identiteet (nagu kinnitab WEF) ja sellele digitaalsele identiteedile kavatsevad nad lisada programmeeritava keskpanga digitaalse valuuta (CBDC) ja sotsiaalse krediidiskoori. Need plaanid ei ole vandenõuteooria. Nad ise tunnistavad seda avalikult. 

Lisaks ei saa ära unustada WHO pandeemialepingut, mis võtab riikidelt igasuguse iseseisvuse, sest selle lepingu kohaselt saab WHO välja kuulutada pandeemia ehk dikteerida, millal mina või sina oleme haiged. 

Kui liidate kõik need koostisosad kokku – vaktsiinipassi, digitaalse identiteedi, pandeemialepingu, sotsiaalse krediidiskoori ja programmeeritava raha CBDC –, saate lõpuks kontrollvõrgustiku, mis kaotab teie vabaduse elada oma elu vastavalt oma soovidele. 

Siis saab kontrollida teie füüsilisi liikumisi, käitumist ja ostusid selle põhjal, kui hästi te nende ideaalidele vastate, hoolimata sellest, kui irratsionaalsed, ebamoraalsed, ebaeetilised, ebaõiglased või ohtlikud need olla võivad. 

Kõik need asjad – WHO pandeemialeping, vaktsiinipassid, digi-ID, CBDC, sotsiaalkrediidi süsteem – need peaksid olema opositsioonierakonna nagu EKRE n-ö valimiskampaania prioriteediks, et tutvustada oma valijatele neid ees ootavat diktatuuri. Kuigi ma tean, et näiteks Kalle Grünthal on nende asjadega kursis, siis EKRE lehel me selle kohta infot ei leia, samuti mitte ka Uute Uudiste lehelt. 

Ja ma ei ole siin ütlemas, mida peaks EKRE erakonna-siseselt tegema või kuidas oma valimisplatvormi koostama – minu jutu point on ainult, et senikaua, kuni nad nendele teemadele ei keskendu, võime meie samahästi valida Reformi. 

Me peaksime praegu rahvast harima nendel teemadel, et kogu see info läheks täielikult mainstream’i. Sest kui inimesed sellest aru saaksid, siis ei tahaks seda digitaalset vanglat endale ka Reformierakonna valijad. Lõppude lõpuks me kõik tahame ju head. 

Vahet pole, kas sa oled liberaal või konservatiiv – keegi meist ei soovi enda üle autoritaarset kontrolli. See on sama, nagu meil oleks segadus, kas kakajunnide söömine on hea või halb. Minu meelest meil valitseb konsensus, et kakajunnid ei ole hea söök. 

Viirus (hoax) 

Veel üks äärmiselt oluline asi, millele on vaja veel kord tähelepanu juhtida, on viiruse pettus ehk viiruse olemus.  

Tänase päevani pole enamik alternatiivmeediast ja „teisitimõtlejatest“ aru saanud, et viiruseid ei ole olemas. 

Paljud on küll kuulnud, et koroonaviirust ei ole isoleeritud, aga nad ei saa aru, mida see tähendab, sest meile on sünnist saadik midagi räägitud viirustest.  

Reaalsus on aga see, et tänase seisuga ei ole mitte ükski viroloog ega teadusasutus suutnud mitte kunagi ajaloos isoleerida ei SARS-CoV-2 ehk koroonaviirust ega ka mitte ühtegi teist väidetavat viirust

See tähendab: 

 • Puuduvad tõendid, et viirused üldse eksisteeriksid. 
 • Puuduvad tõendid, et viirus saaks nakatada teist organismi või teist liiki. 
 • Puuduvad tõendid, et viirus põhjustaks haigusi. 
 • Puuduvad tõendid, et viirus leviks pindadelt. 
 • Puuduvad tõendid, et viirus leviks inimeste vahel. 
 • Puuduvad tõendid, et pandeemiaid või epideemiaid oleks kunagi ajaloos üldse nähtud-kogetud. 
 • Puuduvad tõendid, et nakkushaigusi eksisteeriks. 
 • Puuduvad tõendid, et viirus läks liikvele laborist. 

Kui puuduvad kõik eelnimetatud asjaolud, pole võimalik teha ka mitte mingisuguseid “funktsiooni suurendamise uuringuid” ehk bioloogilisi relvasid.  

Seega, kuidas jäävad inimesed haigeks või mis värk on leetrite, (ahvi)rõugete, HIV, koroona, vöötohatise või mõne muu „nakkushaigusega“? 

Kõik väidetavad nakkushaigused ja nende sümptomid saab ära seletada ka muul viisil, kuid see video siin ei keskendu sellele teemale. 

Ma ei lasku hetkel rohkem detailidesse, vaid ütlen lihtsalt ära, et see, mida viroloogid nimetavad viiruse isoleerimiseks, on hoopis midagi muud kui see, mida definitsiooni järgi isoleerimiseks nimetatakse

Viirus on teoreetiline konstruktsioon, mis ei eksisteeri reaalses maailmas. 

Kaks päeva tagasi (5.12.2022) avaldas Objektiiv artikli „Salajastes meilides käsitleti koroonaviiruse võimalikku laboripäritolu“ –, aga Varro, kuidas sai laborist minna viirus liikvele, kui puuduvad tõendid, et viirus kui selline üldse eksisteeriks? 

Helle-Moonika Helme jagas nädalapäevad tagasi oma Facebookis ERR-is ilmunud artiklit „Statistika näitab HIV-sse nakatumise pea kahekordistumist“, ja sama infot kuulutas ka Mart Helme Uute Uudiste lehel, mis demonstreerib taaskord, et EKRE liikmed levitavad oma teadmatusest valeinfot.  

HI-viirust pole samuti olemas, nagu pole olemas teisi viiruseid. Kogu see HIV statistika on sama „teaduspõhine“, kui oli meie koroonastatistika. Selliseid artikleid jagades hoiavad pahaaimamatud inimesed elus müüti võimalikest pandeemiatest ja viiruskolletest, kuigi selliseid asju pole olemas.  

Kary Mullis, Nobeli preemiaga pärjatud teadlane, kes leiutas PCR-testimise ja kes korduvalt oma eluajal juhtis tähelepanu sellele, et PCR-testimist rakendatakse ebateaduslikult, on lisaks öelnud, et kogu AIDS-i teadus on täielik pettus ja ta kahtleb HI-viiruse olemasolus. Seda ütles siis see mees, kes leiutas PCR-testimise ja sai selle eest Nobeli preemia. 

Me oleme Telegramis viiruse olemuse pettusest avaldanud kümneid artikleid. Tunnistan, et 2020. aasta kevadel, kui kogu see pull alguse sai, polnud ka mina kuulnud ideest, et viiruseid polegi olemas, kuid üsna pea oli see info juba kohal. Avaldasime esimese viiruse olemuse pettuse teemalise artikli 1. aprillil 2020.  

Kui lähtuda seisukohast, et viirused on reaalselt olemas ja ohustavad inimese tervist, siis saaks justkui eelpoolmainitud süsteemi ja plaani mingil määral õigustada. Aga viiruseid pole olemas, seega on äärmiselt oluline tuua see info massideni, et kogu see pandeemialepingu ja vaktsiinipassi nonsenss saaks täielikult paljastatud.  

See ei ole esimene kord, kui ma juhin tähelepanu viiruse pettuse paljastamise olulisusele.  

Ja kui me nüüd vaatame, mis ma siia kirja panin, siis me näeme, et nii EKRE kui ka Reformierakond vaikivad nendel teemadel ja mõlemad usuvad, et viirused on olemas ehk teisisõnu aitavad hoida elus müüte pandeemiatest, mis omakorda aitavad õigustada kogu seda vaktsiinipassi ideoloogiat. 

2. Sõda ja Nursipalu 

Paljud inimesed on hirmul sõja ees ja selle tõttu väga paljud isegi õigustavad ideed rajada Võrumaale Nursipalule sõjaõppuste tegemiseks harjutusväljak

Tõele näkku vaadates näeme, et ajaloos pole mitte ühtegi näidet selle kohta, et sõjaga mingisugune konflikt saaks ära lahendatud. Seega on see Nursipalu harjutusväljaku rajamine juba eos täiesti mõttetu idee. 

Nursipalu inimeste kodude äravõtmine on sõna otseses mõttes küüditamine, samamoodi nagu Eesti metsade hävitamine on eestlaste identiteedi hävitamine. Samamoodi on Rail Balticuga inimeste kodude äravõtmine võrdväärne küüditamisega. 

Seega, kuidas päästa Nursipalu inimeste kodud ja sealne loodus? Minu hinnangul on ainus variant rääkida elevandist elutoas. 

Me teame, et USA ise korraldas 9/11 terroriünnakud, mille tulemusena algatati kaks sõda Lähis-Idas, kus käisid ka Eesti sõdurid “rahu valvamas” ja mõned neist seal ka hukkusid. Kui me sellest endiselt vaikime, siis tekib küsimus: keda me siin kardame? Kas USA-d või Venemaad või salavalitsust? 

Kindel on aga see, et kui me sellest ei räägi, siis ei lõpe need “sõjad” mitte kunagi ära. 

Kindel on, et Nursipaluga see asi ei piirduks – Hollandis on juba laual 3000 talu sundvõõrandamine “ühise heaolu nimel”. 

Kogu see jama saabki eksisteerida ainult sellepärast, et eelmised konfliktid, nagu näiteks 9/11 terrorirünnakute pettus, pole ära lahendatud. Tulekahju ei ole võimalik kustutada, kui pole selgeks tehtud, kust tuli alguse sai. 

Oluline asi, mida tuleb mõista, on see, et 9/11 terrorirünnakute pettust aitab müüa ka Putin isiklikult ning samuti teeb seda ka Zelenskõi.   

Kui nii Ida kui ka Lääs ja nende keskel olev Ukraina aitavad rahvale pähe määrida 9/11 terrorirünnakute pettust, siis kuidas saab nende vahel olla sõda? 

Ma ei saa aru, miks on Telegram enam-vähem ainukene lisaks Vanglaplaneedile, kes 9/11 terrorirünnakute pettust kajastab. Keegi meist ei vaidle selle üle – kõik, kes on võtnud vaevaks 9/11 teemat uurida, jõuavad samale järeldusele – sisetöö. Miks me siis vaikime sel teemal? 

9/11 ei ole ainus asi, mida USA ja Euroopa ehk Lääs ning Venemaa ja Hiina ehk Ida oma rahvale pähe määrivad. 

Üheskoos määriti pähe koroonapettus ja ka pandeemialeping ning üheskoos valetatakse ka tuumarelvade ja kosmosereiside ehk kosmoloogia osas.  

Me ei pea Maa kujust üldse rääkimagi, vaid piirdume ainult n-ö kosmose vallutamisega, mis kulmineerus enam kui 50 aastat tagasi, must-valgel ajastul, mil polnud ei nutitelefone ega ka internetti, kuid ometi käidi siis väidetavalt selle papist logudikuga 400 000 km kaugusel Kuu peal, kus tänapäeval enam käia ei saa. 

Need Apollo Kuu-missioonide videod on ilmselgelt lavastatud telestuudios – ka see ei ole vaidlusmoment, sest kõik, kes neid videoid ausalt analüüsivad, jõuavad samadele järeldustele. Sama kehtib ka ISS-i (International Space Station – rahvusvaheline kosmosejaam) videote kohta. 

See tähendab, et Ida ja Lääs valetavad meile üheskoos reaalajas meie elu kõige fundamentaalsemate aspektide osas ehk selles osas, mis koht see on, kus me asume. Seega ei saa Venemaa mitte kuidagi olla meie vaenlane, sest ta teeb koostööd USA-ga. 

Kui Venemaa tõesti oleks nii suur Lääne vaenlane, siis ütleks Putin välja, et kuulge:  

“Te ise korraldasite 9/11 terrorirünnakud, mille ettekäändel te alustasite mitte üht, vaid lausa kaht sõda, milles Wikipedia andmetel hukkus hinnanguliselt 2 miljonit inimest. Ja lisaks te lavastasite oma Kuu-missioonid…” 

Kokkuvõtteks: kui “opositsioonierakond” EKRE ei hakka rääkima 9/11-st, siis võime me sama hästi valida Reformierakonna. Sest lõpptulemus jääb samaks: igavene sõda – Venemaa paha, USA hea, nagu oleksime lasteaias. 

Veel üks oluline märkus! 

Kõik need teemad – viiruse pettus, sõja pettus jne – need ei saa jääda ühe või mõne üksiku parteiliikme sõnavõttudeks, sest vastasel juhul pole sellest mitte midagi kasu. Me nägime seda reaalajas pealt, kui 2021. aastal oli Kalle Grünthal riigikogus ainuke mees, kes koroonapettusele tähelepanu juhtis ja küsimusi esitas, kuid EKRE ei olnud tal samal ajal selja taga.  

Kalle käis meil kaks korda podcast’is, 2021 varakevadel ja 2021 suvel. 2021 suvel augustis küsisime talt, et “kuule, Kalle, sa teed kõva häält koroonapettuse osas, aga kui me lähme EKRE või Uute Uudiste kodulehele, siis pole seal grammigi sellest juttu, mis värk on?”. Kalle vastas umbes nii, et teised ei saa asjast veel väga hästi aru vms.  

Järelikult on vaja teha paremat teavitustööd. 

Nendele teemadele tähelepanu juhtimine ei saa piirduda ühe mehe 3-minutilise kõnega riigikogus, kus üksteisele puid alla visatakse ja siis kiiruga midagi ära üritatakse rääkida, enne kui mingi kloun seal kella tilistab. 

Need elevandid elutubades peavad olema partei esmaseks prioriteediks, kui partei eesmärgiks on seda düstoopiasse liikuvat kurssi muuta. 

Sest kui see ei ole eesmärk, siis nagu ma juba ütlesin, me võime sama hästi valida Reformierakonna. 

Mõlemad pušivad sõda ja vaikivad, et 9/11 on sisetöö ja et kõik riigid nii Idas kui ka Läänes edendavad ühesugust agendat. Mõlemad (nii EKRE kui ka Reform) vaikivad ka viiruse pettuse osas.  

Veel üks tähelepanek: see ei ole nii, et nad (EKRE või Objektiiv) oleksid kollektiivselt valedel jälgedel, vaid mulle tundub, et nad lihtsalt ei uurigi neid teemasid. 

Kas konservatiivne maailmavaade tähendab seda, et ka uurimistööd tehakse samuti konservatiivselt? Piltlikult öeldes, kui raamat on 100 lk, siis loete ainult esimesed 20 lk läbi ja ongi kõik? 

Veel kord lühidalt: nimekiri, mida Ida ja Lääs üheskoos ning üheaegselt oma rahva peal rakendavad: 

 • Koroonapettus ja vaktsiinid ning viiruse pettus 
 • WHO pandeemialeping
 • Digitaalne ID ja CBDC 
 • sensuur ja sõnavabaduse piiramine  
 • Täieliku kontrollühiskonna loomine 
 • 9/11 INSIDE JOB 
 • Tuumarelvade pettus 
 • Kosmoloogia pettus 
 • Rohepöörde pettus  
 • Ajaloo pettus 

… mis tähendab, et Ida ja Lääs ei ole omavahel vaenlased, vaid sõda käib ainult valitsejate ja rahva vahel. 

Lõpetuseks 

Täiskasvanud on täna viimane põlvkond, kes suudab seda ülemaailmset türanniat ära hoida. Kui me midagi ette ei võta, suletakse meie lapsed digitaalsesse vanglasse, millest nad enam mitte kunagi välja ei pääse. Me ei saa seda otsust jätta nende kaela – see on meie enda teha.  

Seega, kui CBDC-d kasutusele võetakse, peame selle tagasi lükkama, ükskõik kui ebamugav see ka poleks. Vaktsiinipasside väljastamisel peame need tagasi lükkama, hoolimata piirangutest, mis sellega võivad kaasneda. 

Ja viiruse pettus on vaja paljastada, samamoodi nagu 9/11 pettus, kui me soovime saavutada rahu. 

Infoks 

Lõpetuseks: kui sellised teemad sind huvitavad, siis tea, et uuel aastal tõstame hindasid ka Telegramis, seega, kasuta võimalust veel praegu teha tellimus vana hinnaga

Hando Tõnumaa
Originaalartikkel