Kui valimised midagi muudaksid, oleks need ammu ära keelatud…

Mulle meeldib Donald Trump. Ja mulle meeldib, et Donald Trump teatas, et kandideerib taas USA presidendiks. See mees oskab teha filigraanset show’d. Oma vaba oleku, hoiaku ja lihtsa kõnemaneeriga mõjub ta ehedana (loe: nagu tõeline gangsta) nende teiste käpiknukkude vahel. Erinevalt Bidenist teab Donald Trump, mis aasta hetkel on, mitu osariiki on USA-s, millised riigid parasjagu omavahel sõdivad jne. Tundub, et Trump teeb ka aktiivselt trenni, sest 76-aastase kohta on mehel endiselt väga palju energiat ning tema mõistus on terav. Ma loen praegu raamatut “Miks me tahame, et te oleksite rikkad”, mille kaasautor on Donald Trump isiklikult. Tunnistan, et Trump inspireerib mind. Kuid siiski… Kas ma viitasin pealkirjas, et Trump võib olla samuti käpiknukk? Jah, just seda ma kahtlustan: minu arvamus temast kui iseseisvast poliitikust ei ole viimase viie aasta jooksul muutunud, aga ma olen avatud muutuse võimalikkusele.

Donald Trump USA presidendina 6. veebruaril 2020 Valges Majas kõnet pidamas. Foto: Wikimedia Commons /  White House  

Trump annab paljudele lootust ning lootus on parim, mida lootuse kaotanud inimestele üldse pakkuda saab.

Trump, vabariiklane ja liikumise “Teeme Ameerika taas võimsaks” juht, teatas teisipäeval oma kolmandast presidendikandidatuurist Florida osariigis Mar-a-Lagos peetud kõnes. “Et muuta Ameerika taas suureks ja kuulsusrikkaks. Ma teatan täna õhtul, et kandideerin USA presidendiks,” ütles Trump teisipäeva õhtul oma toetajatehulgale.

“Aga nagu ma 2016. aastal lubasin, olen teie hääl. Mina olen teie hääl. Washingtoni institutsioon tahab meid vaigistada, kuid me ei lase neil seda teha. See, mida oleme viimase kuue aasta jooksul koos üles ehitanud, on suurim liikumine ajaloos, sest see ei puuduta poliitikat. See puudutab meie armastust selle suure riigi, Ameerika vastu ja me ei lase sellel ebaõnnestuda,” ütles Trump.

Kas oled kuulnud ütlust “kui valimised midagi muudaksid, oleks need ammu ära keelatud”?

Umbes kümmekond aastat tagasi, ajal, mil polnud veel selliseid nähtusi nagu faktikontroll, woke-mentaliteet või tänast tühistuskultuuri, oli lause “kui valimised midagi muudaksid, oleks need ammu ära keelatud” vähemasti n-ö vandenõukultuuris ja alternatiivmeedias igapäevane kõnepruuk, kui teemaks tulid valimised ja väidetavalt äraostmatud poliitikud.

Oi, kuidas on ajad muutunud – aastal 2022 on väga paljud n-ö alternatiivsele infole avatud inimesed arvamusel, et Donald Trump võib olla reaalselt aus poliitik, keda ei saa ära osta. Levib arvamus, et eelmistel valimistel USA-s leidis aset enneolematult suur valimispettus, mis võimaldas Joe Bidenil võtta Trumpi positsioon üle.

Paljud võivad sellele vastata, et Trump on ilmselgelt sõltumatu, sest muidu poleks ju läbi viidud valimispettust ja muidu poleks ju Trump saanud nii Facebooki, Instagrami, Youtube’i kui ka Twitteri jt keeldu.

Aga mis siis, kui see kõik on kokkumäng?

Äsja toimus USA-s n-ö krüpto 9/11, kus FTX krüptobörs tegeles klassikalise rahapesuskeemiga, mille tagajärjel kaotasid miljonid inimesed oma investeeringud, koguväärtuses kümned miljardid, aga FTX-i juht Sam Bankman-Fried (SBF) pole endiselt kinni võetud ning New York Timesi värske interjuu maalib SBF-st üdini positiivse kuvandi. Tegemist on ajaloo suurima jaemüügiklassi avaliku pettusega, sest vähemasti pooled FTX-i rahapesutehingud on plokiahelas avalikult nähtavad. Kui nad (nähtamatu jõud) suudavad nii sügavalt ja põhjalikult valetada ja propagandat puššida, siis mõelgem vaid, mida kõike on nad veel võimelised valetama ja mida kõike nad on juba kokku valetanud.

Peame tõdema, et usaldusväärsus peavoolumeedia vastu on langenud rekordmadalale tasemele nii “siin kui sealpool lompi”. Kui eeldada, et valitsuste taga on veel üks “nähtamatu” jõud, mis tegelikult maailma kontrollib, siis on mõistlik eeldada ka seda, et sellel jõul on välja käia ka n-ö kontrollitud opositsioon. See tähendab, et pole vahet, kes võidab valimised, sest “nähtamatu jõud” omab kontrolli mõlema kandidaadi partei üle.

Koroonaga tuli ilmsiks, et ilmselgelt on olemas mingisugune üüratu ja nähtamatu jõud, millel on suuremal või vähemal määral kontroll kõikide maailma riikide ja peavoolumeedia üle.

Ja mida tegi alternatiivne ja vabadust hindav sõltumatu president Donald Trump keset koroonahüsteeriat?

USA-s võeti 1. mail 2020 menetlusse uus seaduseelnõu H.R. (house resolution) 6666 ehk “TRACE act”, mis lubab COVID-19 testimiseks siseneda ametnikel inimeste kodudesse. Selle akti akronüüm on TRACE (COVID-1 Testing, Reaching And Contacting Everyone) ja sellega alustatakse Ventura maakonnas Californias.

Siin eestikeelsete subtiitritega videos näeme Trumpi ütlemas, et sõjavägi on valmis inimestele (koroona)vaktsiini andma”.

Märkimisväärne on see, et 2020. aasta mais oli ka enamik softimaid alternatiivmeedia kanalid läbi hammustanud, et koroona on täielik pettus. Seega, kuidas on võimalik, et Trump sellega kursis polnud?

Lääne majandust juhib USA “51. osariik”

Ameerika Ühendriikide 51. ja võimsaima osariigi – Föderaalreservi – kuberner Christopher J. Wallerist, kelle määras ametisse Donald Trump isiklikult, kirjutas Edward Snowden oma artiklis “Keskpankade digivaluutad võtavad meie tuleviku pantvangi”. Vähemasti vandenõukultuuri ja alternatiivmeediat tarbiv inimene oli kümmekond aastat tagasi kursis infoga, et Föderaalreserv on erafirma, mis sisuliselt dikteerib kogu läänemaailma majandust. Mina ei ole näinud, et Trump oleks oma ametiaja jooksul öelnud midagi kriitilist Föderaalreservi “õhust loodava raha” ja sellest tulenevalt üha suureneva riigivõla kohta. Küll aga viitas ta sellele “mullile” korduvalt eelpoolmainitud raamatus, mis nägi ilmavalgust kümmekond aastat enne Trumpi USA presidendiks saamist.

Ja muidugi ei saa ära unustada ka minu lemmikteemat – kosmoloogia- ja kosmoselendude-pettust. Nimelt teatas Trump oma ametiajal, et aastal 2024 plaanitakse tagasi Kuule minna, kuid hiljem selgus, et Trump pidas silmas hoopis Marsi vallutamist, sest “Kuu on igav, seal on juba käidud”. See tähendab, et Trump aitab igati hoida elus müüti kosmosereisidest, andes lootust, et “varsti me sinna ka lähme”. Seda sama lootust on NASA jt müünud alates aastast 1972. Kosmosehotelle ja muud sarnast “eksootikat” lubasid NASA, Hilton, Pan Am jt juba 1960ndatel, kuid see idee suri möödunud sajandi lõpuks. Täna piisab sellest, kui massidele teatada, et lähiaastatel hakkab midagi toimuma.

Ja lõpetuseks, kas Trump rääkis midagi oma ametiajal 9/11 sisetööst? Loomulikult mitte

Kas on võimalik, et Trump on vahepeal teinud oma kodutöö ära ning on nii mõnestki pettusest tänaseks läbi hammustanud? Jah, see võimalus on alati olemas. Teadvustagem, et meie isiklik edu, rõõm, armastus jne ei sõltu sellest, milline tegelane või partei on võimul. Tunnistan, et ka mulle meeldib lootus, aga ennekõike naudin ma Trumpi kui hiilgavat show-meest ja soovin talle ainult edu.

Allikas